Szanowni Państwo,

Drogie Uczennice, Drodzy Uczniowie,

dotykająca wszystkich pandemia COVID-19 sprawiła, że w ubiegłym roku nie mogliśmy powitać Państwa w budynku naszego Wydziału. Choć sytuacja nadal jest trudna, chcielibyśmy podtrzymać tradycję i spotkać się z naszymi Gośćmi w przestrzeni wirtualnej. Zapraszamy na marcowe Dni Otwarte Wydziału Filologicznego.

W dniach 22-26 marca 2021 roku będą Państwo mieli okazję porozmawiać za pośrednictwem aplikacji Teams z przedstawicielami różnych kierunków studiów. Podzielimy się tajemnicami, jakich nie ma w zwykłych informatorach dla przyszłych studentów, odpowiemy na pytania i rozwiejmy wątpliwości.

Przygotowaliśmy również specjalne materiały informacyjne oraz miniwykłady, w których pokazujemy praktycznie, co oznacza uniwersyteckie wezwanie, by „uwolnić umysł”. Humanistyczna wiedza pozwalająca myśleć niekonwencjonalnie i pasja odkrywania – tego na pewno nie zabraknie studentom Wydziału Filologicznego.

W tym roku można również zadawać pytania za pośrednictwem specjalnego formularza. Odpowiadać na nie będą nie tylko wykładowcy, ale i ci, którzy już rozpoczęli z nami swoją studencką przygodę.

Oddamy także głos pracodawcom. Warto dowiedzieć się, kto i dlaczego chętnie zatrudnia naszych absolwentów.

Serdecznie zapraszamy!

W imieniu organizatorów Dni Otwartych Wydziału Filologicznego

dr hab. prof. UŁ Monika Worsowicz
Prodziekan Wydziału Filologicznego UŁ
ds. promocji i kontaktów ze szkołami