Informacje dla nauczycieli

Rejestracja dla nauczycieli została zakończona.

Informacje dla uczniów

Chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w Dniach Otwartych razem z całą swoją klasą? Wyślij link do tej strony swojemu nauczycielowi, może uda się go przekonać? 🙂

A co, jeśli Twoja szkoła nie zamierza uczestniczyć w Dniach Otwartych? Nic straconego. Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje dla uczniów zainteresowanych indywidualnym udziałem w wydarzeniu.

Rejestracja na wykłady otwarte

Zapisy wykładów otwartych organizowanych w ramach wydarzenia pojawiać się będą na naszej stronie w tej zakładce. Oznacza to, że wszystkie zaplanowane wykłady będą ogólnodostępne i nie musisz się na nie rejestrować. Co więcej, będziesz je mógł odtworzyć dowolnego dnia w komfortowej dla Ciebie porze. Prawda, że to wygodne?

Część nagrań zaprezentujemy również na naszym profilu na Facebooku. Jeśli nie chcesz przegapić żadnego premierowego nagrania, dołącz po prostu do naszego facebookowego wydarzenia.

Spotkania online z wykładowcami

Jeżeli zastanawiasz się nad studiowaniem na Wydziale Filologicznym UŁ, być może chciałbyś zadać nam jakieś pytanie? Świetnie się składa, bo wiele z naszych kierunków organizuje spotkania online na platformie Microsoft Teams. To doskonała okazja, by podpytać o wszystkie nurtujące Cię kwestie.

Harmonogram spotkań z wykładowcami i studentami znajdziesz tutaj. Spotkania są otwarte – nie ma potrzeby rejestracji, wystarczy kliknąć w zamieszczony link.